AFFA nümayəndəsi: Elçin Məmmədov
Qollar: Musa Qurbanlı, 13; Emin Rüstəmov, 43 (ö.q.); Nəriman Axundzadə, 56 // Rüfət Abdullazadə, 15
Artırılan vaxt: I hissədə 1 dəq; II hissədə 4 dəq.
“Qarabağ”: 99. Mateus Koxalski, 24. Aleksey İsayev, 27. Toral Bayramov, 22. Musa Qurbanlı, 90. Nəriman Axundzadə (9. Kadi Borqes, 72), 29. Marko Veşoviç (44. Elvin Cəfərquliyev, 72), 81. Kevin Medina (k), 8. Marko Yankoviç (66. Patrik Andrade, 84), 2. Mateus Silva, 21. Aleksey Kaşuk (15. Leandro Andrade, 84), 11. Emmanuel Addai (19. Redon Cica, 84).
Ehtiyat oyunçular: 1. Şahrudin Məhəmmədəliyev, 97. Fabian Buntiç, 55. Bədavi Hüseynov, 13. Bəhlul Mustafazadə, 10. Abdullah Zubir, 7. Yassin Benzia.
.
Baş məşqçi: Qurban Qurbanov
“Səbail”: 1. Hüseynəli Quliyev, 74. Yusif Nəbiyev (k), 77. Fərid Nəbiyev, 18. Süleyman Əhmədov, 11. Rüfət Abdullazadə (7. Madi Queta, 74), 83. Nihad Quliyev, 19. Samir Abdullayev, 16. Emin Rüstəmov (3. Dmitro Litvin, 69), 97. Oruc Məmmədov (14. Suleyman Alluş, 74), 10. David Qomis (22. Mirabdulla Abbasov, 46), 5. Gitay Sofir (96. İlkin Muradov, 60).
Ehtiyat oyunçular: 12. Əlirza Müştəbazadə, 25. Nicat Məmmədzadə, 84. Teymur Məmmədov, 88. Hacıəli Şirəliyev, 44. Amir Bilali, 99. İnnosent Nşuti.
Məşqçi: Elvin Məmmədov
Elvin Məmmədov (“Səbail” PFK-nın məşqçisi): "Kubok bizim üçün təcrübə idi. Uşaqlara təşəkkürümüzü bildiririk. Son matçlarda oyunumuzda inkişaf var. İntizamlı oynayırıq. Bu da bizi sevindirir. Qarşıda çempionat oyunumuz var. Ona hazırlaşırıq. Məqsədimiz Premyer Liqada qalmaqdır. "Şamaxı" ilə matç bizim üçün 6 xallıq final oyunudur. "Səbail" ailəsi olaraq bunun fərqindəyik. Xallar yığaraq liqada qalmaq istəyirik" .